Ben emekli mak.yük.mühendisiyim. Sonra İÜ İlahiyatı bitirdim (İlitam). Ama ilahiyatta öğretmediklerini Susem’den öğrendim. İlk mezunlarındanım ve doğru bilgiyi öğrenmek isteyen herkese bu güzel platformu tavsiye ederim.
![](https://www.susem.org/wp-content/uploads/2017/10/bilinmeyen-kisi.jpg)
- 27 Ağu
- 2019
Ben emekli mak.yük.mühendisiyim. Sonra İÜ İlahiyatı bitirdim (İlitam). Ama ilahiyatta öğretmediklerini Susem’den öğrendim. İlk mezunlarındanım ve doğru bilgiyi öğrenmek isteyen herkese bu güzel platformu tavsiye ederim.